+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Новинки

IP-телефон Alcatel-Lucent 8078s Bluetooth® Premium Deskphone

IP-телефон Alcatel-Lucent 8078s Premium Deskphone (BT) дає змогу підключити до АТС OmniPCX Office, OmniPCX Enterprise, OpenTouch ™ Business Edition за допомогою корпоративного протоколу NOE, розробленого Alcatel-Lucent, або по протоколу SIP.

Технічна подтримка / ІТ Аутсорсінг

Переваги сучасних засобів голосового зв'язку (телефонія)передачі данихIT безпеки і захисту інформаціїконтролю доступу та відеоспостереженнякондиціонуваннягарантованого живлення й світлодіодного освітлення повністю розкриваються тільки при їх проектуванні фахівцями, які мають досвід і спеціалізовані знання у відповідній області, при грамотній установці і якісної Технічної підтримки / ІТ аутсорсингу. Наші фахівці (інженери і монтажники), що пройшли спеціалізовані курси в навчальних центрах виробників і мають відповідні сертифікати, змусять найскладнішу техніку працювати на Вас з повною віддачею, зроблять її використання простим і зручним.

Ми пропонуємо нашим клієнтам індивідуальні та вигідні умови по Технічній підтримці або повного ІТ Аутсорсингу всієї ІТ-інфраструктури компанії, тобто зрадити в професійні руки всі турботи, пов'язані з підтримкою Вашого ІТ-обладнання.

Користуючись нашими послугами з Технічної підтримки / ІТ Аутсорсингу, Ви отримуєте надійного технічного партнера, отримуєте можливість оперативного вирішення поточних завдань з технічної підтримки, а також кваліфіковану допомогу при стратегічному плануванні та розвитку ІТ-інфраструктури.

Перелік пропонованих послуг з Технічної підтримки:

Перелік пропонованих послуг з ІТ Аутсорсингу:

Маючи великий досвід проектування і реалізації проектів з використанням ІТ обладнання різних виробників, компанія «ІнфоТел» готова запропонувати комплексну Технічну підтримку / ІТ Аутсорсинг Вашого обладнання.

Телекомунікаційні системи (Телефонія, IP АТС, міні АТС):

 • Alcatel-Lucent Enterprise - для малого і середнього бізнесу, великих підприємств, корпорацій і операторів зв'язку; 
 • Unify (раніше Siemens Enterprise Communications) - рішення для малого та середнього бізнесу, великих підприємств, корпорацій і операторів зв'язку;
 • Avaya - рішення для малого та середнього бізнесу, великих підприємств, корпорацій і операторів зв'язку; 
 • Platan - рішення для малого, середнього бізнесу та підприємств; 
 • Asterisk - є найпопулярнішою open source системою IP-телефонії, яка підтримує практично всі популярні протоколи і має свій власний (IAX). Дозволяє вирішувати нестандартні і специфічні завдання; 
 • Cisco - рішення для малого та середнього бізнесу, великих підприємств і корпорацій;
 • Gigaset Pro - телефонія для малого і середнього бізнесу; 
 • ТЕЛРОС - рішення для організації аудіоконференцзв'язку; 
 • Call Center - індивідуальні рішення на телекомунікаційної платформі різних виробників. 
Активне мережеве обладнання, провідні та безпровідні мережі:
IT безпеку і захист інформації:

Системи відеоспостереження та СКД:

Гарантоване і безперебійне електроживлення:
Аудіо / Відеоконференцзв′язок, конференц-системи:
 • Konftel; 
 • Policom; LifeSize, підрозділ Logitech; 
 • Bosch. 
Способи надання послуг з Технічної підтримки / ІТ Аутсорсингу:
1. Технічна підтримка HelpDesk ( "Гаряча лінія"):
 • Телефонні консультації - все сервісні запити до служби технічної підтримки HelpDesk приймаються за єдиним багатоканальним номером в Києві 044 490-26-29, клієнт отримує кваліфіковану консультацію від наших сертифікованих фахівців з обслуговування обладнання; 
 • Звернення по електронній пошті - все сервісні заявки приймаються на єдину адресу електронної пошти служби технічної підтримки HelpDesk service@infotel.ua. Надходжені заявки переправляються на групу технічних фахівців і обробляються відповідальним співробітником нашої компанії.

2. Віддалений доступ:

3. Виїзд до Замовника:

Пропоновані умови на сервісну підтримку:

В даний момент на постійному сервісному обслуговування нашої компанії знаходяться більш 20 клієнтів з різними моделями телекомунікаційних систем і кількістю обладнання.

Ми раді надати допомогу по організації процесу технічної підтримай / ІТ аутсорсингу, а також з будь-яких інших питань технічної підтримки ІТ рішень і навчання Ваших фахівців.

Звертайтеся до нас!

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел .: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: service@infotel.ua
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі