+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

ZyXEL

Завантажити

Новинки

OpenScape Office

OpenScape Office
З рішенням OpenScape Office компанії малого та середнього бізнесу з кожним днем ​​зможуть виконувати все більше роботи, підвищуючи якість обслуговування клієнтів і заощаджуючи свої кошти.

Система IP телефонії X8004

Система IP телефонії X8004

Зі швидким розвитком інформаційних технологій все більшу популярність набирає IP телефонія (VoIP). Незамінним помічником в таких питаннях стають IP АТС. Їх переваги добре відомі,  це можливість передачі по одному каналу голосу і даних, об'єднання офісів і співробітників в різних містах і країнах, єдині номерні плани і збереження номерів при переїзді, безкоштовний голосовий зв'язок між офісами компаній і істотна економія на зовнішні дзвінки.

Сьогодні IP телефони можна зустріти в найнесподіваніших місцях: в міні офісах великих страхових і туристичних компаній. Широкий набір послуг, при невеликих витратах, робить IP телефонію надійним помічником в сучасному бізнесі. Інтеграція VoIP в інформаційні системи і бізнес процеси підприємства дає додатковий спектр послуг. Це інформація про дзвонячого абонента, історія дзвінків і звернень клієнтів, масові обзвоны і розсилка повідомлень, автоматичне внесення даних в CRM системи і інші бази даних.

До недавнього часу такі можливості були доступні тільки великим компаніям з великими  бюджетами на інноваційні системи. Сьогодні ZyXEL надає нове рішення IP АТС X8004, яке підійде підприємствам малого і середнього бізнесу. X8004 - це універсальна комунікаційна система IP- телефонії з функціями IP АТС і Call/контакт центру. Завдяки засобам візуального програмування телефонної мережі і сценаріїв обробки викликів, вбудованому SQL серверу і інтерфейсам для підключення до зовнішніх баз даних, X8004 дозволить компаніям самостійно об'єднувати телефонні мережі з CRM системами і додатками World Wide Web(www).

При інтеграції ZyXEL X8004 у бізнес процеси,  підприємствам стають доступні усі функції Call і контакт центру, факс сервера, IVR і записи розмов, статистики викликів по клієнтах і інші можливості, що дозволяють помітно підвищити ефективність роботи співробітників і усього бізнесу в цілому.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переваги системи :

Мобільність, телефонні номери співробітників не мають жорсткої прив'язки до телефонної ліні і можуть бути активовані на будь-якому робочому місці, удома або у відрядженні. При зміні офісу телефонні номери залишаються такими ж.

Якщо Вам цікаво отримати повну консультацію стосовно продуктів, вироблюваних компанією ZyXEL, звертайтеся до нас в офіс:

03110, Україна, Київ, вул. Солом′янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.com.ua

Читайте також

IP-телефон Yealink VP530

IP-телефон Yealink VP530
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі