+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Завантажити

Новинки

Gigaset S820 Інтелектуальна практичність

Gigaset S820 Інтелектуальна практичність
Gigaset S820 - це радіотелефон, в якому знайшли втілення найсучасніші технології. Він оснащується 2,4-дюймовим сенсорним екраном і зручною клавіатурою, причому на заставку можна помістити до шести улюблених функцій для швидкого доступу. Зручними функціями цього телефону є блокування анонімних дзвінків і переадресація текстових повідомлень. Крім того, варто відзначити його високу економічність, яка забезпечується технологією Eco Mode Plus2.

Учбовий центр

 

Учбовий центр компанії UNIFY (раніше Siemens Enterprise Communications) по відомчим системам зв’язку заснований у 2005 році та розміщений у м. Київ. У 2009 році сертифікований центральним інститутом компанії UNIFY у Мюнхені в якості локального учбового центру в галузі телефонних мереж та систем в Україні.

Київський локальний учбовий центр входить в склад мережі UNIFY Academy  і з 2007 року являється її офіційним партнером.

Інформацію про наш локальний учбовий центр Ви можете побачити на глобальному сайті UNIFY: https://academy.unify.com/enweb/cms/index.php?id=2043&lang=EN

Учбовий центр UNIFY Academy  проводить різноманітну підготовку технічних спеціалістів. Менеджерів відділів проектування і продажів, керівників відділів інформаційно-телекомунікаційних технологій в області відомчих систем зв’язку на базі комутаційного обладнання систем HiPath/OpenScape  .

Програми навчання містять стандартні і спеціальні курси, що охоплюють найважливіші аспекти нових технологій передачі інформації, проектування, монтажу, програмування та експлуатації систем.

Адаптовані до вимог замовників довготермінові та спеціальні програми підвищення рівня підготовки спеціаліств дозволяють випускникам курсів самостійно вирішувати широке коло задач в області створення і комплексного розвитку систем інформаційного забезпечення. Реалізувати оптимальні процедури технічного обслуговування та експлуатації малих, середніх та великих корпоративних мереж зв’язку.

Учбовий центр UNIFY Academy володіє найсучаснішою комутаційною технікою, яку компанія UNIFY пропонує на ринку України, а також обладнанням, що знаходиться тривалий час в експлуатації замовників.

Учбові класи обладнані комп’ютерними мережами і сучасним мультимедійними засобами навчання.

Заняття проводять сертифіковані викладачі і провідні фахівці компанії з великим досвідом практичної та методичної роботи. Тісна взаємодія з центральним інститутом в Мюнхені дозволяє постійно оновлювати зміст курсів та учбові матеріали по мірі впровадження новітнього обладнання.

Учбовий центр здійсню інформаційну та консультаційну підтримку партнерів компанії UNIFY в Україні.

Київський учбовий центр підготовки спеціалістів являється єдиним офіційним партнером UNIFY Academy в Україні, що володіє правом видачі фірмових сертифікатів спеціалістів.

На всі питання відносно Учбового центру на базі компанії «ІнфоТел» зможе дати відповідь Володимир Мельничук за тел.: +38 (044) 520 2030

Для того, щоб зареєструватись на курси, скористайтесь формою реєстрації на нашому сайті.

Читайте також

Розклад курсів на 2020 рік

Міні АТС, УАТС, IP АТС Unify

Міні АТС, УАТС, IP АТС Platan

Розклад курсів на 2020 рікМіні АТС, УАТС, IP АТС UnifyМіні АТС, УАТС, IP АТС Platan
© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі