+380 (44)
520-20-30
+995 (577)
25-22-86

Axtel

Новинки

Вітаємо нашого колегу

Поспішаємо привітати нашого колегу з Грузії Jemal Kentchadze з успішною здачею екзаменів за рішеннями OpenScape Enterprise виробництва Unify. Підтверждені статуси: Sales Specialist OpenScape Enterprise & Technical Expert OpenScape Enterprise Express.

Гарнітура Elite HDvoice mono/ duo NC

Артикул: AXH-EHDM і AXH-EHDD

Серія Elite HDvoice поєднує в собі високу якість звуку і оригінальний, сучасний дизайн. Гарнітури розроблені для найвимогливіших користувачів і гарантують чисте і бездоганне спілкування як для клієнта, так і для оператора.

Створена з високоякісних матеріалів, елегантна гарнітура в версії на один і два вуха забезпечує користувачеві безперервний контакт з іншим офісом і клієнтом.

Гарнітура Elite HDvoice mono NCГарнітура Elite HDvoice duo NC
$ 150$ 165

Унікальна якість звуку

Динаміки передають звук якості HD і гарантують безперервну зв'язок протягом усієї розмови. Мікрофон з високим рівнем шумозаглушення сприяє відмінній передачі звуку навіть в самих шумних приміщеннях контактних центрів. Це дозволяє оператору і клієнту повністю зосередитися на розмові і створює враження живого спілкування віч-на-віч.

Гарнітура Elite HDvoice була створена з винятковою увагою до деталей.

Вся серія оснащена регульованим оголовьем, надзвичайно міцною конструкцією і м'якими амбушюрами зі шкірозамінника, що забезпечують комфортну роботу з гарнітурою. Особливу увагу ми приділили оголовью, яке не тільки гнучке, але і стійке до пошкоджень.

Продукт приваблює своїм сучасним дизайном, що робить його дуже популярним серед контактних центрів і офісної індустрії.

Основні характеристики гарнітур Elite HDvoice mono / duo NC:

Сайт виробника: https://www.axtelheadsets.com/ru

Якщо Вас зацікавили професійні гарнітури Axtel, звертайтеся до нас:

03110, Україна, Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205 Тел .: +380 (44) 520 2030 Факс: +380 (44) 520 2028 e-mail: infotel@infotel.ua

Ви завжди можете скористатися електронною формою замовлення обладнання на нашому сайті.

© ООО «ІнфоТел-Дистрибуція» 2011.
Всі права захищено.
Разработка сайта
Контакти
03110 Київ, вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520-20-30;
Львів / Тбілісі