Нове покоління настільних телефонів: Сімейство OpenScape Desk Phone CP G2

Нове покоління настільних телефонів: Сімейство OpenScape Desk Phone CP G2

У динамічному ландшафті сучасних робочих місць, де зв'язок є основою продуктивності, роль настільних телефонів залишається значною. Розуміючи це, компанія Unify представила друге покоління пристроїв, що продовжують спадщину сімейства OpenScape Desk Phone CP.  Нове покоління телефонів втілює в собі поєднання елегантного дизайну, інтуїтивно зрозумілих інтерфейсів, підвищеної безпеки та енергоефективності, задовольняючи різні організаційні потреби та сценарії використання.

Дизайн та інтерфейс:

В основі сімейства OpenScape Desk Phone CP G2 лежить елегантний і ергономічний дизайн у поєднанні з інноваційним та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом користувача. Ці елементи не тільки підвищують зручність використання, а й сприяють безперешкодній інтеграції в сучасне цифрове робоче місце.

Розширені можливості

Телефони CP G2 можуть похвалитися кількома вдосконаленими можливостями:

Простота використання та розгортання

Ключовою особливістю сімейства CP G2 є простота надання, налаштування та управління. Така раціоналізація операційної діяльності призводить до зниження вартості володіння, що робить їх економічно вигідним вибором для організацій.

Задоволення різноманітних потреб

Сімейство CP G2 задовольняє широкий спектр організаційних вимог - від сценаріїв роботи на початковому рівні до складних операцій. Оснащені широким спектром можливостей, ці пристрої забезпечують функціональність, необхідну для ефективного розв'язання різноманітних завдань і додатків.

Огляд моделей

Сімейство CP G2 складається з чотирьох різних моделей, кожна з яких призначена для конкретних користувацьких сценаріїв:

Основні характеристики

Кожна модель сімейства CP G2 має унікальні функції, що відповідають конкретним потребам користувачів, починаючи від функціональних клавіш, які можна налаштувати, і закінчуючи розширеними можливостями під'єднання, як-от Bluetooth і NFC.

Висновки

Загалом, сімейство OpenScape Desk Phone CP G2 від Unify являє собою значну еволюцію в технології настільних телефонів. Поєднуючи в собі вишуканий дизайн і передові функції, ці пристрої дають змогу сучасним організаціям поліпшити комунікацію, оптимізувати робочі процеси й адаптуватися до мінливих вимог цифрового робочого місця. Для користувачів початкового рівня або для професійних середовищ сімейство CP G2 пропонує комплексне рішення, яке забезпечує функціональність і зручність використання.

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.