Мережа «Фуршет» у Грузії (Furshet Georgia)

Мережа «Фуршет» у Грузії (Furshet Georgia)

Про компанію

«Фуршет» - українська компанія, що володіє однойменною мережею магазинів.

Він став першою в Україні мережею. Перший магазин мережі відкрився в грудні 1998 року на Подолі й незабаром ритейлер став одним з кращих в країні.

Вже у 2013 році мережа «Фуршет» налічувала 117 магазинів, в тому числі 107 магазинів у всіх регіонах України, з них 7 супермаркетів-ресторанів «Гурман-Фуршет» і 1 мінігіпермаркеті «Народний», а також 10 магазинів в Молдові.

Акціонерами ЗАТ «Фуршет» є фізичні  особи, британська компанія «Anthousa Limited», Європейський банк реконструкції та розвитку й інвестиційний фонд «Евровенчурс».

Але у 2021 році, компанія оголосила про банкрутство, і Сільпо, інша українська торговельна мережа, купила 25 магазинів "Фуршет".

Завдання

Рішення:

1. Структурована кабельна система (СКС) - реалізована пасивним обладнанням AMP NETCONNECT.

AMP NETCONNECT- є одним з найбільших світових виробників пасивного обладнання для локальних обчислювальних мереж: структурованих кабельних систем та їх компонентів.

СКС бренду AMP NETCONNECT містить повний спектр мідних і волоконно-оптичних компонентів та інструментів для їх монтажу. Це кабелі різного призначення, з'єднувачі та телекомунікаційні розетки, комутаційні панелі та шнури, монтажні шафи та стійки, витратні матеріали тощо.

2. Універсальний Центр безпеки – ZYWALL 300

ZyWALL USG 300 - це високошвидкісний шлюз доступу нового покоління, що дозволяє в одному пристрої з простим і наочним інтерфейсом повноцінно вирішувати комплекс завдань мережної безпеки, включаючи функціональний налаштований захист від вірусів і спаму, управління шириною смуги пропускання для різноманітних об'єктів мережі, контроль трафіку. вторгнень та віртуальні приватні мережі.

Пристрій має інтуїтивний інтерфейс користувача з перехресною системою навігації, вбудованим довідником і графічним моніторингом стану. Об'єктно-орієнтована модель управління дозволяє максимально оптимізувати налаштування навіть у складних мережах. Вбудована підтримка LDAP/MS AD/RADIUS допомагає структурувати безпекові політики на основі вже існуючої методики організації мережі. Інструмент Application Patrol дозволяє ефективно керувати мережевою активністю таких програм як клієнти пірингових мереж, IM, VoIP, потокових трансляцій та інших.

У пристрої передбачено сім портів WAN/LAN/DMZ, що настроюються, реалізується множинне резервування доступу в Інтернет і балансування навантаження. Підтримується резервування підключення до провайдера за допомогою PCMCIA/USB модемів 2,5/3G, є можливість управління пристроєм через консольний модем по лінії, що комутується.

Завдяки підтримці маршрутизованих (L2TP/IPSEC VPN) та дворангових (SSL VPN) віртуальних приватних мереж, ZyWALL USG 200 може також застосовуватися в ролі VPN-концентратора, для об'єднання територіально розподілених об'єктів в єдину мережу або створення мобільних віддалених робочих місць.

3. Мережеве обладнання та Wifi – Zyxell

Zyxell - Світовий бренд у галузі комутаційного обладнання ZyXEL пропонує широкий спектр сучасних пристроїв щодо забезпечення роботи провідних та бездротових мереж. У професійні лінійки комутаторів ZyXEL входять моделі з гігабітною пропускною спроможністю, піритизацією та адмініструванням трафіку, можливостями управління через веб-інтерфейс, SNMP, командному рядку, статичною та динамічною маршрутизацією.

Модельний ряд пристроїв для побудови Wi-Fi мереж включає швидкісні і перешкодно захищені точки доступу, хот-споти з вбудованим білінгом, контролери для організації бездротової мережі з гостьовим доступом. Всі ці рішення дозволяють розгорнути швидку та стабільно працюючу корпоративну мережу підприємства, надавати якісні послуги Wi-Fi своїм клієнтам (готелі, ресторани, стадіони, кампуси).

4. Джерела безперебійного живлення - Eaton

Eatonце компанія світового рівня, що розробляє рішення щодо управління енергією. ДБЖ Eaton - це надійні та високопродуктивні джерела безперебійного живлення, представлені в широкому діапазоні потужностей.

5. Серверне обладнання – DELL PowerEdge

Компанія DELL користується заслуженою репутацією виробника серверів, що володіють високою продуктивністю та надійністю. Сервери PowerEdge прості в обслуговуванні, у них високий запас відмовостійкості та оптимальне співвідношення ціна/якість.

Продуктивність Dell PowerEdge забезпечується застосуванням

Підвищена надійність досягається використанням передових сучасних технологій виробництва та матеріалів

6. Генератор Edizon

Генератори EDIZON (виробництво Europower, Бельгія) - це оптимальне рішення для забезпечення резервним або основним електроживленням будь-якого об'єкта на будь-якій географічній території.

7. Software - Kaspersky Anti-Virus

Kaspersky - надійний захист від хакерів, вірусів та шкідливого ПЗ, з яким ви почуватиметеся в повній безпеці. Інструменти для захисту онлайн-платежів та особистих даних убезпечать ваші пристрої від будь-яких загроз цифрового світу.

Висновки

Компанією InfoTel-Georgia в рамках технічного завдання проекту було реалізовано впровадження СКС, універсального центру безпеки, антивірусного програмного забезпечення, впровадження мережного обладнання та побудова Wi-Fi мереж, впровадження системи гарантійного та безперебійного електроживлення.

Вендори

eatonDelleuropowergeneratorsamp netconnecteuropowergenerators

Якщо Вам цікаво отримати додаткову інформацію щодо проекту, зверніться до нас за консультацією до офісу.

Отримати безкоштовну консультацію
Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.