Stamba Hotel

Про компанію

Готель Stamba, розташований у будівлі колишнього видавництва в Тбілісі, славиться бездоганним поєднанням старовинної спадщини та сучасності, наочно відображаючи зростання світового значення міста. Готель приваблює відвідувачів своїм унікальним дизайном та просторими номерами.

Офіційний сайт: - https://stambahotel.com

Компанія InfoTel-Georgia була обарана для реалізації інженерної інфрастуктури готелю.

Завдання

Рішення:

1. PBX Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise (OXE)

Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise – телефонна станція (ATC) для середніх та великих компаній (від 50 до 100 000 абонентів). Є комунікаційною платформою, заснованою на відкритих стандартах, що дозволяє будувати корпоративні мережі зв'язку як на базі IP (IP-АТС), так і на базі традиційних технологій. Велика кількість телекомунікаційних сервісів, додатків, програмних та апаратних інтерфейсів, що надаються, дозволяє оптимізувати використання всіх систем зв'язку Вашої компанії і домогтися їх максимальної інтеграції з бізнес-процесами.

Основні переваги рішень Alcatel-Lucent Enterprise:

  1. Простота застосування: просте управління, розгортання та обслуговування.
  2. Низька вартість володіння: завдяки швидкому розгортанню системи та простому технічному обслуговуванню, незначним витратам на інтеграцію нових програм, скороченню витрат на телефонний зв'язок за рахунок застосування VoIP.
  3. Підвищення продуктивності: широкий набір послуг підвищує продуктивність роботи працівників та покращує взаємодію із замовниками.
  4. Захист інвестицій у ІТ: розширені функції доступні як великим, і середнім компаніям без залучення додаткового висококваліфікованого технічного персоналу та ресурсів.
  5. Готовність до вирішення майбутніх завдань: забезпечує поступовий перехід до нових мультимедійних комунікацій незалежно від існуючої мережі та ІТ-інфраструктури.
2.TIGER TMS

Tiger TMS – це багатофункціональний інтелектуальний шлюз операторського класу, призначений для підключення до мереж зв'язку, використовують для передачі інформації IP-мережі, а також до традиційних мереж зв'язку, робота яких заснована на принципі комутації каналів. Tiger TMS поєднує можливості телекомунікаційного шлюзу і програмного комутатора.

Завдяки особливостям апаратного та програмного виконання ємність шлюзу легко масштабувати, при цьому збільшення продуктивності обладнання відбувається без переривання роботи функціонуючих систем.

3. Джерело безперебійного живлення Tripp Lite

В даний час Tripp Lite – відомий світовий бренд та співпрацює з партнерами з 85 країн світу.

Компанія Tripp Lite пропонує широкий асортимент ДБЖ потужністю до 600 кВА для застосування у системах будь-якого масштабу. Сімейства ДБЖ SmartPro® та SmartOnline® забезпечують розподілене резервне електроживлення обладнання всередині шаф/стійок.

Висновки

Компанією InfoTel-Georgia в рамках технічного завдання проекту було реалізовано впровадження телефонної станції Alcatel-Lucent OmniPCX Enterprise, багатофункціонального інтелектуального шлюзу операторського класу з можливістю масштабування, а також системи гарантійного та безперебійного електроживлення, що змогло забезпечити узгоджену роботу інформаційних систем, а також організації високого рівня обслуговування для гостей.

Вендори

Корпоративна телефонна мережа зв'язку

Якщо Вам цікаво отримати додаткову інформацію щодо проекту, зверніться до нас за консультацією до офісу.

Отримати безкоштовну консультацію
Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.