The Biltmore Hotel Tbilisi

The Biltmore Hotel Tbilisi

О компании

Biltmore Hotel Tbilisi (грузинський: სასტუმრო "ბილტმორ თბილისი") - це розкішний готель в Тбілісі, столиці Грузії, яким керує Millennium & Copthorne Hotels. Biltmore Hotel Tbilisi - це перший готель Biltmore за межами Сполучених Штатів і перший готель в недавно представленої розкішної колекції Biltmore мережі готелів Millennium & Copthorne. Урочисте відкриття відбулося 31 липня 2016 року. Розташований на проспекті Руставелі, головної магістралі міста, готель займає історичну радянська будівля IMELI, побудоване в 1930-х роках, і 32-поверховий хмарочос, побудований в 2010-х роках.

Компанією Infotel Georgia було реалізовано впровадження АТС Avaya Aura V7; UPS Eaton - джерело безперебійного живлення (ДБЖ); і рішення з безпеки Fortinet Firewall.

Офіційний сайт: https://www.millenniumhotels.com/en/tbilisi/the-biltmore-hotel-tbilisi/

Компанія InfoTel-Georgia була обрана для проєктування та впровадження інженерної інфраструктури готелю.

Завдання

Рішення

1. Структурована кабельна система (СКС) - реалізована із застосуванням кабелю Panduit.

PANDUIT – це світовий лідер у розробці та виробництві засобів комунікації, що пропонує повні рішення для забезпечення вимог сучасних споживачів СКС

2. Fortigate 300 D. Центр безпеки – міжмережевий екран

Реалізована функція високої стійкості до відмови міжмережевих екранів (High Availability), яка дозволяє кардинально знизити ризики, які можуть виникати у зв'язку зі збоями в роботі апаратного забезпечення. Ця функція дозволяє встановлювати систему на кількох вузлах та автоматично перемикати між ними навантаження у разі збоїв. У рішенні реалізовано підтримку кластеризації в режимі active-active.

Міжмережеві екрани Fortinet Fortigate гарантують першокласний захист та високу продуктивність завдяки спеціалізованим процесорам безпеки та службам захисту від загроз з лабораторії FortiGuard.

Провідні галузі для захисту від загроз і служби FortiGuard Labs дозволяють знизити витрати і забезпечити максимальну рентабельність інвестицій

3. PBX - Avaya Aura V7

Avaya Aura – це новий етап розвитку відкритої, надійної та розширюваної комунікаційної платформи на базі IP-протоколу.

Пропонуючи архітектуру уніфікованих комунікацій, Aura спрощує складні мережі, знижує витрати на інфраструктуру та поєднує співробітників незалежно від їхнього місцезнаходження; забезпечує ефективну підтримку голосу, відео, уніфікованих повідомлень, індикації статусу співробітника, веб-додатків, мобільних клієнтів та мультимедійного конференц-зв'язку.
Avaya Aura пропонує ключові телекомунікаційні сервіси, що дозволяють реалізувати концепцію уніфікованих комунікацій та впровадити рішення для територіально-розподіленої мережі, незалежно від інфраструктури цієї мережі.

4. Мережеве обладнання та WiFi Aruba

Aruba від Hewlett Packard Enterprise company є лінійкою бездротового та провідного обладнання, призначеного для мереж з передачі інформації саме корпоративного рівня. Лідером компанія стала за рахунок простоти реалізації рішень, післяпродажного обслуговування та завдяки керуванню розширеним функціоналом Wi-Fi мереж

5. Джерела безперебійного живлення-Eaton

Eatonце компанія світового рівня, що розробляє рішення щодо управління енергією. ДБЖ Eaton-це надійні та високопродуктивні джерела безперебійного живлення, представлені в широкому діапазоні потужностей.

Висновки

Компанією Infotel-Georgia в рамках технічного завдання проекту було реалізовано впровадження відкритої, надійної та розширюваної комунікаційної платформи на базі IP-протоколу, СКС, центр безпеки – міжмережевий екран з функцією високої відмовостійкості міжмережевих екранів, впровадження мережного обладнання та побудова Wi-Fi мереж, системи гарантійного та безперебійного електроживлення.

Вендори

arubafotrineteatonavayapanduit

Якщо Вам цікаво отримати додаткову інформацію щодо проекту, зверніться до нас за консультацією до офісу.

Отримати безкоштовну консультацію
Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.