Системи вентиляції

Для створення комфортного мікроклімату в офісах, навчальних закладах, у торгових, виробничих і складських приміщеннях важливо враховувати специфіку кожного приміщення та його призначення. Компанія InfoTel пропонує широкий асортимент вентиляційного обладнання шведської компанії Systemair, щоб ви завжди могли досягти оптимального балансу без шкоди для функціональності, комфорту чи естетики.

Системи вентиляції, рекуперації і кондиціонування для офісних приміщень

Системи вентиляції, рекуперації й кондиціонування для офісних приміщень

Офісні приміщення потребують хорошої вентиляції протягом дня, рекуперації тепла, а також фільтрації, нагріву або охолодження припливного повітря в залежності від погодних умов.

Через велику кількість людей та офісної техніки, яка є додатковим джерелом виділення тепла, офісні приміщення потребують постійної і якісної вентиляції, і кондиціонування в літній період, обігріві взимку і безперервного повітрообміну. Фахівці компанії InfoTel допоможуть досягти оптимального рівня комфорту для великих і малих об'єктів, незалежно від рівня складності проєкту. Ми також розуміємо, що все повинно бути зроблено в строк і в рамках затвердженого бюджету.

Холодопостачання й охолодження в ЦОД

Холодопостачання і охолодження в ЦОД

38% всієї споживаної енергії витрачається на охолодження серверних і це основна частина енерговитрат в Центрах Обробки Даних. Застосування енергоефективних систем охолодження допомагає істотно скоротити витрати по експлуатації будівлі в цілому. Подбати про це слід ще на стадії проєктування, що в майбутньому гарантує безперебійне функціонування будівлі та всіх систем.

Системи вентиляції й кондиціонування для виробничих і складських приміщень

Системи вентиляції і кондиціонування для виробничих і складських приміщень

Для підвищення ефективності виробництва, хорошого самопочуття й продуктивності персоналу, а також для самої продукції дуже важлива правильно спроєктована система вентиляції та кондиціонування.

Промислові та складські приміщення мають велику висоту і це необхідно враховувати при організації подачі більш теплого повітря із зони стелі в виробничу зону. При розрахунку систем вентиляції необхідно враховувати великий об'єм повітря, його правильну циркуляцію, необхідність підтримки потрібної температури й вологості.

широкий асортимент вентиляційного обладнання шведської компанії SystemairSystemair пропонує серії повітрооброблюючих агрегатів, вентиляторів, чиллерів та іншого обладнання, призначеного для промислових і складських приміщень. Все обладнання розробляється і проходить випробування згідно з високими вимогами до якості та енергоефективності, що гарантує безперебійну роботу в складних виробничих умовах.

Ми готові надати консультацію та допомогу при підборі обладнання для вентиляційних систем та кондиціювання приміщень будь-якого розміру. Працюючи зі світовими виробниками, такі як Systemair, гарантуємо не тільки високу якість повітря, але і низький рівень шуму для кращого комфорту і продуктивності.

Фахівці компанії InfoTel можуть виконати не тільки проєктування та підібрати оптимальні за технічними характеристиками моделі обладнання для кожного конкретного завдання, але і провести монтаж і пуско-наладку розробленого технічного рішення «під ключ».

За кваліфікованою консультацією звертайтесь до нас:

03110, Україна, Київ, вул. Солом’янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028

e-mail: infotel@infotel.ua

Відправити запит

Центральний офіс у Києві:
03110, Україна, Київ,
вул. Солом'янська, 3-Б, оф. 205
Тел.: +380 (44) 520 2030
Факс: +380 (44) 520 2028
e-mail: infotel@infotel.ua
Представництво в Грузії:
0119, Грузія, Тбілісі, пр-т. Церетелі, 116
Тел.: +995 (32) 234 16 09
e-mail: infotel@infotel.ge
© Infotel Group 2004 - 2022.
Усі права захищені.